X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Şirket ismiyle mail hesabı açma

AnasayfaYazılarReklam & TanıtımŞirket ismiyle mail hesabı açma

Profesyonel bir iş yapan herkesin birer web sitesine sahip olması prestij açısından son derece önemlidir. Ücretsiz mail hizmeti sunan e posta uzantıları ile şirket işlerin yürütmek karşınızdaki kişilere güven vermez. Bu sebeple şirket ismiyle mail göndermek son derece önemlidir.

 Peki, domain nasıl alınır?

Domain üzerinden mail aç

Günümüzde her firmanın bir web sitesi olması prestij açısından son derece kıymetlidir. Müşterilerin hizmet alacağı firma, kurum hakkında internette araştırması son derece normal. Firmalar arasında iletiş sağlamak ya da müşterilerle iletişime geçmek içinse sıradan mail adresleri kullanılmamalı. Ücretsiz mail hizmeti sunan e posta hesapları prestij için uygun değildir. Bu sebeple firmanıza bir alan almanız son derece kıymetli. Aldığınız alan üzerinden de bir mail adresi oluşturmalısınız. Domain üzerinden mail nasıl alınır?

Domain nedir?

Domain bir diğer ismiyle alan adıdır. Alan adı bir web sitesinin alan adı ve adresidir. Domain almak için belli başlı şirketler vardır ve Kobi web bu şirketlerden biridir. Domaininizi kredi kartı ile alabilir ve müşteri paneli üzerinden alan adınızı yönetebilirsiniz.

Domain üzerinden mail alma

Domain alındıktan sonra bir hosting paketi almanız gerekiyor. Hostin yani sunucu paketi alındıktan sonra bu alan üzerinden kurumsal mail adresleri oluşturabilirsiniz.


Top