X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

İŞİMİZE AŞIĞIZ 

Mutluyuz! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var; İŞİMİZE AŞIĞIZ.

Kalp ancak zekayla birleşince fark yaratır. Biliyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana iş süreçlerimizi geliştiriyoruz.

Tarihçe

Kobiwebsite 2018 yılında kurulmuştur.

Web tasarım hizmetleri, sunucu çözümleri, sms paket satışları, sosyal medya, seo hizmetleri ve diğer yazılım ve teknik hizmetleri vermek üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Hizmet Alanları ve Ürünleri

Kobi Web Teknolojileri çözümlerinin başlıca hizmet faaliyetleri web tasarım, sanal mağaza, içerik yönetimi, online sipariş (E-Bayi), online iş takibi, internet servis sağlayıcı, Sosyal medya işlemleri, Sms paketleri, SEO hizmetleri, Marka patent tescili, Grafik tasarım işlemleri, Google optimizasyon vb. internet teknolojileri sayılmaktadır. 

İş Ortakları

Kobiwebsite, müşterileri için projelerini geliştirirken güven ve uyum içinde iş geliştirebildiği firmalarla da iş ortaklığı yapmaktadır. Grafik tasarımları ve sosyal medya alanında Grafik Ofisi  ve Marka & Patent işlemleri alanında Dönüşüm Patent ile birlikte yoluna devam etmektedir.

Takım ve Müşteri Hizmetleri

Kobiwebsite Çözümleri; Mustafa Özdemir, Mustafa Layık, Pınar ve Fatmanur hanım gibi genç dinamik ve internet teknolojilerinde deneyimli bir takıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm iş talepleri Destek İş Takip Sistemine girilerek talepler en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde tamamlanması Kobiwebsite Takımı için çok önemlidir. Amacımız; hizmet kalitesini ve ürünlerimizi geliştirmeyi ilkelerimizden ödün vermeden, özveriyle çalışarak uluslararası iş standartlarında genişletmektir.

Kobiwebsite Takımı, müşteri odaklı projelerini yaratıcı tasarım becerisi ve yılların getirdiği deneyimli yüksek web programlama gücü ile birleştirerek her geçen gün memnun müşteri sayısını arttırmaktadır.

Btk Yer Sağlayıcı Belgesi Bilgilerimiz;

Yetkili Kişi: Mustafa Barış Özdemir

Adres: İstasyon mah. Edirne cad. no:18/a d:5 Kırklareli

E Posta: [email protected]

Telefon: 05053559828

Kobi Web Site, Trakya Baskı Merkezi Markasıdır.


Top