X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Kobi Web Projeler

AnasayfaReferanslarKobi Web Projeler

Kobi Web Projeler

bikopi.com.tr

bikopi.com.tr
(Kobi Web Projeler)

Kolaykopi.com

Kolaykopi.com
(Kobi Web Projeler)

Fon Kozmetik

Fon Kozmetik
(Kobi Web Projeler)

Grafik Ofisi

Grafik Ofisi
(Kobi Web Projeler)

Ahşap Hediye Sepeti E-ticaret Yazılımı

Ahşap Hediye Sepeti E-ticare...
(Kobi Web Projeler)

Özkanlar Mobilya

Özkanlar Mobilya
(Kobi Web Projeler)

Alışveriş Reyonu

Alışveriş Reyonu
(Kobi Web Projeler)Kobi Web Projeler

Kobi Web Teknolojileri olarak sektörü yakından takip ediyor ve eksikleri kapatarak siz değerli dostlarımıza daha kusursuz çalışmalar sunmaya ekstra gayret gösteriyoruz. Köklü firmalardan bir tanesi olduğumuzu da belirtmek isteriz ve bugüne kadar çok sayıda firmaya da web sitesi tasarladık. Örnek çalışmalarımızı yine sitemiz üzerinden sizinle buluşturuyor ve fikir sahibi olmanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Web sitesi örnekleri üzerinden yola çıkarak sizler de firmanıza uygun çalışmaları seçebilir ve en azından karar verme sürecini daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Örnek Çalışmalarımız

Çok sayıda çalışma bu mecra ile birlikte sizlere sunuluyor ve örnek projelerimiz de yine bu mecradaki yerini almış durumda. Web siteleri, online dünyada sizleri en iyi şekilde temsil eden çalışmalardan bir tanesidir. Günümüz teknolojisi bunu istiyor ve insanların büyük bir kısmı gündelik hayatlarını bilgisayar başında geçirdikleri için firmalara da online olarak ulaşmak istiyorlar ve web siteleri sayesinde bu da mümkün hale geliyor. Web sitesi fiyatları şeklinde bir araştırma yaparsanız eğer rakamların ajansımızda çok daha uygun olduğunu sizler de görebilirsiniz. Emin olun verdiğiniz paranın karşılığını sizlere profesyonel projeler olarak sunuyor ve sizleri memnun etmeyi de başarıyoruz.

Tasarım Hizmeti

Web sitesi tasarımı sürecinden itibaren sizinle düzenli olarak iletişim kuruyor ve süreci sizinle paylaşıyoruz. Revize çalışmaları ile birlikte istediğiniz gibi bir proje hazırlıyor ve kurumlarınızı en iyi şekilde temsil etmeniz adına sizlere yardımcı oluyoruz. Talepleriniz bizim için önem taşıyor ve bu taleplere güçlü yanıtlar verebilmek adına detaylara da büyük önem veriyoruz. En uygun rakamlar ve kusursuz çalışmalar için sizler de dilediğiniz an iletişime geçebilir ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Web siteleri, uzun soluklu çalışmaların eseridir ve biz bu eserleri daha kısa süre zarfında sizinle buluşturmak adına çalışma yapıyoruz. Örnek çalışmalarımıza göz atarak fikir sahibi olabilir ve bunun yanı sıra aklınızdaki çalışmayı da bizimle paylaşarak hayata geçirmemizi sağlayabilirsiniz. Pişman olmayacaksınız ve sizler de online dünyada kendinizi en iyi şekilde ifade etme fırsatı bulacaksınız. Bunun garantisini de Kobi Web Teknolojileri olarak veriyoruz…


Top