X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tek-Motors Araç Kiralama ve Satış Hizmetleri

AnasayfaReferanslarWeb TasarımTek-Motors Araç Kiralama ve Satış H...

Kırklareli merkez de faaliyet göstermeye başlayan tek-motors araç kiralama için gelişmiş otomasyon sistemi ve web yazılımı ile sms ve santral hizmeti kurulmuştur.

Kategori: Web Tasarım
Gelişmiş Araç Yönetimi
Dönemsel Fiyatlandırma
Araç Müsaitlik Durumu
Akıllı Bilgilendirme Sistemi
Araç Takip API
Web Sitesini İncele

Akıllı Arama

Softacar'da bulunan üstün arama özelliği ile müşteri adı soyadı / eposta / telefon numarası / araç plaka / rezervasyon no vb. kriterler ile sistem üzerine arama yapabilir ve anında sonuçları kategorize olarak görebilirsiniz.

Çeşitli Ödeme Yöntemleri

Softacar birçok ödeme yöntemlerini ve sanalposları desteklemektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen "Entegrasyonlar" sayfasını ziyaret edin.

Gelişmiş Vergilendirme Sistemi

Tüm fiyatları KDV dahil ve KDV hariç olarak tanımlayabilirsiniz. Vergilendirme sistemi Avrupa Birliği vergi kanunlarına uyumludur. Dilediğiniz ülke ve şehir için, farklı vergi oranları tanımlayabilirsiniz.

E-Fatura / E-Arşiv

Fatura kesimi, takibi ve yönetimi artık çok kolay. E-Fatura/E-Arşiv özelliğini aktif ettiğinizde, sistem tüm fatura resmileştirme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirir ve müşterilerinize e-posta yolu resmi faturalarını ulaştırır. Siz sadece işinize odaklanırsınız.

Gelişmiş Sepet Özelliği

Müşterileriniz, aynı anda birden fazla rezervasyon oluşturabilir ve tek bir sepet üzerinden ödeme işlemi yapabilir.

Kupon Sistemi

Müşterilerinize isteğe bağlı olarak indirim kuponları oluşturabilir ve rezervasyon aşamasında kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Döviz Adaptasyonu

Softacar, yerel para biriminize göre diğer aktif para birimlerinin döviz kurlarını otomatik olarak bulur ve tanımlar. Ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur. İsteğe bağlı olarak döviz kurlarını elle tanımlayabilirsiniz.

Gelişmiş Dil Yönetimi

Web sitenize dilediğiniz kadar yabancı dil ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz dili Excel formatında dışarı aktarabilir, üzerinde düzenleme yaptıktan sonra tekrar içe aktarabilirsiniz. (Kolay tercüme.)

Otomatik Lokasyon Algılama

Softacar, ziyaretçilerinizin lokasyonunu ilk girişte otomatik olarak algılar ve uygun olan dil ve para birimini aktif eder. Ziyaretçi isteğe bağlı olarak daha sonra dil ve para birimini değiştirebilir.

150+ Hazır Para Birimi

Sistem üzerinde 150+ hazır para birimi mevcut olarak sunulmaktadır. Kullanmak istediğiniz para birimini sadece aktif etmeniz yeterlidir.

Sınırsız Renk

Web sitenizin standart olarak belirli kısımlarında, kurumsal renklerinize uyumlu olacak şekilde tanımlama yapabilirsiniz. Üstelik tanımladığınız renkler ve logonuz aynı şekilde yönetim paneli için de geçerli olmaktadır.

İki Farklı Tasarım

Agency ve Corporate olarak iki farklı tasarım mevcuttur. İsteğe bağlı olarak kontrol panelinden seçim yapabilirsiniz.

Gelişmiş İstatistik ve Raporlama

WAnalytics ile gerçek zamanlı müşteri izleme, satış raporları ve analizleri, müşteri analizleri ve daha birçok istatiksel bilgileri inceleyebilir ve işletmenizi baştan aşağı analiz edebilirsiniz.

Kayıt Tutma (Log) Özelliği

Tüm müşteriler ve çalışan personellerinizin sistem üzerinde gerçekleştirdiği tüm işlemler; kim olduğu, işlem zamanı, yapılan işlem ve ip numarası, otomatik olarak kaydedilir.

Ultra Hız ve Performans

Gelişmiş cache bellek özelliği ile, her defasında SQL sorguları artık tarihe karışıyor. Siz bir güncelleme yapmadıkça, ziyaretçileriniz sayfalarınızı html görüntüler. Siteniz jet gibi açılır ve sunucu kaynaklarızda tasarruf edilir.

T.C.K.N. Doğrulama

Türkiye'de yaşayan müşterileriniz için ad/soyad + doğum tarihi + T.C.Kimlik No kombinasyonu ile yasal bir doğrulama yapabilirsiniz.

Yönetilebilir Bildirim Şablonları

Müşteri ve yöneticilere gönderilen tüm e-posta ve sms bildirimlerini dilediğiniz şekilde düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Toplu E-Posta ve SMS Gönderin

Müşterilerinize dilerseniz filtreleme yaparak, toplu e-posta veya sms gönderebilir, kampanya tanıtımı ve duyurular yapabilirsiniz. Ayrıca personellerinize de toplu bildirim yapabilirsiniz.

Sayfa Yönetimi

Web sitenize dilediğiniz kadar sayfalar ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Dilerseniz sayfalarınız için sidebar göster/gizle, üst header yükleme yapabilirsiniz.

Haber ve Duyuru Yönetimi

Web sitenizde haber ve duyuru yayını yapabilir, dilediğiniz haber ve duyuruyu sadece müşteri panelinde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Blog(Makale) Yönetimi

Web sitenizde, blogunuz için kategorize özellikli makaleler yayınlabilir ve yönetebilirsiniz. Dilerseniz ayarlardan yorum özelliği de tanımlayabilirsiniz.

Referans Yönetimi

Web sitenizde referanslarınızı kategorize ederek yayınlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Menü Yönetimi

Web sitenizin üst menü, alt menü ve sabit sidebarını, sadece sürükle bırak yaparak kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Slider Yönetimi

Web sitenizin anasayfasında bulunan görsel geçişlerini dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Web sitenizin anasayfasında müşterilerinizin görüşlerini yayınlayabilir ve yönetebilirsiniz.

İletişim Mesajları

Ziyaretçileriniz, web sitenizin iletişim sayfasında bulunan iletişim formu üzerinden size mesaj gönderebilir. Bu mesajlar yönetim panelinize düştüğü gibi size bildirim olarak da gelir.

Üstün SEO Uyumu ve Özellikleri

Otomatik sitemap özelliği + tüm sayfalar için meta yönetimi + Seo dostu URL özellikleri ile, rakiplerinizden her zaman önde olun, kısa sürede yükselin!

Tema Yönetimi

Web site ve yönetim paneli renklerini kendi kurumsalınıza göre tanımlayın. Anasayfanızda dilediğiniz ögeleri gösterip/gizleyin/sıralayın.

Dillerde Bul ve Değiştir

Sistem üzerinde değiştirmek istediğiniz herhangi bir kelimeyi veya kelime öbeğini, arama yaparak bulabilir ve anında düzenleyebilirsiniz.

Facebook + Google Connect

Artık müşterilerinize, tek tıkla Facebook veya Google hesapları üzerinden otomatik giriş veya hesap oluşturma imkanı sağlayabilirsiniz.

Header Arka Plan Yönetimi

Tüm sabit sayfa yapıları ve yeni oluşturacağınız sayfaların header üst kısmında bulunan imaj görselleri değiştirebilirsiniz.

Bakım Modu

Eğer sitenizde bir çalışma yapacaksanız, sistemi ziyaretçi ve müşterilerinize kapatabilir ve bakım mesajı yayınlayabilirsiniz.

Hatırlatıcı

Artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Softacar'de bulunan özel Hatırlatıcı modülü ile ister tek sefer, ister periyodik olarak mail veya sms olarak hatırlatmalar tanımlayabilirsiniz.

Görev Planlayıcısı

Görev planlayıcısı üzerinden herhangi bir konuda, herhangi bir müşteri için, personel veya departman seçimi yaparak iş emri oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız iş emrine başlangıç ve bitiş tarihleri ve birçok bilgi tanımlayabilirsiniz.

Proxy/VPN Güvenliği

İsteğe bağlı olarak, müşteri hesap oluşturma ve giriş yapma işlemi için proxy/vpn kullanımını engelleyebilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz gerçek IP adresleri ile işlem yapmak zorunda olurlar.

Evrak Doğrulama

İsteğe bağlı olarak, müşterilerinizden güvenlik nedeniyle bazı evrakları sisteme yüklemelerini zorunlu kılabilirsiniz. Örneğin, rezervasyon yapılabilmesi için kimlik belgesi yüklenmesi vb. gibi.

Diğer Referanslarımız

Özer Halı Yıkama

Özer Halı Yıkama
(Web Tasarım)

Yavuz Rent A Car

Yavuz Rent A Car
(Web Tasarım)

Hotel Konfor

Hotel Konfor
(Web Tasarım)

Weimaraner Irk Derneği

Weimaraner Irk Derneği
(Web Tasarım)


Top